arama

Dünyanın En Sexy Öğretmeni Oksana Neveselaya

Matematik her zaman eğlenceli bir konu değildir, ama oksana Neveselaya'yı öğretmeniniz olsa eminim herkes matematik okumayı sever. :) Oksana Minsk, Belarus'tan bir matematik öğretmeni.Bir öğrencisinin çektiği bir video YouTube'a yüklendi ve hızla internetin yayılmaya başlandı ve herkesin dikkatini çekti. Şu anda “dünyanın en sexy matematik öğretmeni” olarak adlandırılıyor.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin

Matematik her zaman eğlenceli bir konu değildir, ama oksana Neveselaya’yı öğretmeniniz olsa eminim herkes matematik okumayı sever. 🙂 Oksana Minsk, Belarus’tan bir matematik öğretmeni.Bir öğrencisinin çektiği bir video YouTube’a yüklendi ve hızla internetin yayılmaya başlandı ve herkesin dikkatini çekti. Şu anda “dünyanın en sexy matematik öğretmeni” olarak adlandırılıyor.

Neveselaya’nın bir öğrencisi tarafından çekilen ve kısa sürede farklı kullanıcılar tarafından da paylaşılan video, 4 günde toplamda 300 binden fazla izlendi. Neveselaya videoda gri elbisesi ve topuklu ayakkabıları ile görülüyor.

Sınıfta ders verirken videosunu çeken öğrencileri yüzünden YouTube’da çok izlenen öğretmenin daha sonra seksi pozlarıyla dolu Instagram hesabı da ortaya çıkınca ortalık yıkıldı. Seksi selfielerle dolu hesabın internette viral olmasından sonra genç öğretmenin hesabı bir anda 200 binin üstünde takipçiyle doldu.

YouTube’daki 15 saniyelik videosu birkaç günde 50 binin üzerinde izlenen Neveselaya, sosyal medya hesaplarına “Duygusallık ve zeka bir arada olabilir” yazmış.

Öncelikle bu öğretmenimizi fenomen yapan video ile başlayalım.Öğrencisini çektiği ve internette paylaştığı video

Buda kendisinin çektiği ve instagram hesabında yayınladığı başka bir video

Siz bulmuşsunuzdur ama bulamadıysanız eğer güzel öğretmenimizin instagram hesabınıda buraya not olarak bırakalım. 🙂