arama

En İyi WordPress Oyun Temaları 2018

WordPress ile bir oyun sitesi oluşturmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Oluşturmak istediğiniz site türü veya hedef kitleniz ne olursa olsun, bu oyun temaları her işinizi görecektir.Size wordpress için oluşturduğumuz en iyi 20 adet oyun temasını sizler için derledik.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin

En İyi WordPress Oyun Temaları 2018

WordPress ile bir oyun sitesi oluşturmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Oluşturmak istediğiniz site türü veya hedef kitleniz ne olursa olsun, bu oyun temaları her işinizi görecektir.Size wordpress için oluşturduğumuz en iyi 20 adet oyun temasını sizler için derledik.

Oyun bloglarından, oyun haberleri ve çevrimiçi oyun toplulukları, oyun satış sitesi gibi pek çok site kurmanız için bu oyun temalarından yararlanabilirsiniz.

Bu temaların çoğunu sadece oyun için değil,oyun dışında farklı web kategoride siteler içinde kullanabilirsiniz,ancak bu temalar oyun odaklı yapıldıkları için oyun siteleriniz için muhteşem seçimler olabilir.

Görüşlerinizi paylaşmak, en yeni oyun haberlerini yayınlamak veya kendi ürünlerinizi tanıtmak için bir web sitesine ihtiyacınız varsa, aşağıdaki temalar başlamanıza yardımcı olacaktır.

1. Gauge: Multi-Purpose Review Theme

Gauge Teması; oyunlar, filmler, yiyecekler, vb. olmak üzere her tür içerik için kapsamlı incelemeler oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü bir inceleme temasıdır. themeforest üzerinden 59$ satılan bu tema benim en beğendiğim temalar arasındadır.Tema hoş bir görünüme, temiz ve modern bir tasarıma sahiptir.Temayı aşğıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Demoyu İncele

2. Gameleon – WordPress Magazine & Arcade Theme

Gameleon teması tamamen responsive bir temadır. Sadece oyun için değil magazin veya blog siteleriniz içinde idealdir. Tema, video ile uyumluluk, flash oyunlar, birlik 3D oyunlar hazır ve tam ekran oyun seçenekleri de dahil olmak üzere özelliklerle doludur. Tema ayrıca güçlü bir yönetici paneli ile geliyor ve reklam konumları için yerleşik alanlara sahip ve BuddyPress ve bbPress ile çalışıyor. Gameleon ayrıca bir slider, bildirim çubuğu eklentisi ve özel giriş sayfası gibi bazı premium araçlarla birlikte gelir.

Demoyu İncele

3. PixieHuge | eSports Gaming Theme For Clans & Organizations

PixieHuge teması, özellikle klanlar ve diğer organizasyonlar için tasarlanmış bir eSports oyun WordPress teması.

PixieHuge, özellikle klanlar ve diğer organizasyonlar için tasarlanmış bir eSports oyun WordPress teması.

Ne tür bir oyun sahibi olursanız olun veya klanınızın ne tür bir siteye ihtiyacı olursa olsun, beş PixieHuge demolarından en az biri projeniz için uygun olacaktır. PixieHuge ile birlikte gelen diğer şablonlar, bu temanın kullanacağı web sitelerinin türü için uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, geleneksel bir oyun stili web sitesi tasarımı arıyorsanız, bu sizin için bir tema olabilir.

Şık tasarımın yanı sıra PixieHuge, içeriğinizi yönetmeyi çok kolaylaştırıyor. Bu tema, sınırsız sayıda takım sayfası oluşturma ve görüntüleme desteğine sahiptir. İlgili profilleri kullanarak oyuncu profillerini kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Eşleşme ayrıntıları ve sonuçlarının yanı sıra istatistiklerin ve takım başarılarının paylaşılması da çok basittir. Oyun web sitenizden para kazanmak ve çevrimiçi bir gelir elde etmeye başlamak istiyorsanız, PixieHuge sponsor tanıtımlarını ve reklamlarını görüntülemek için alana sahiptir. Bu oyun teması aynı zamanda WooCommerce online mağaza eklentisiyle de uyumlu olup, ister fiziksel ürünler ister dijital indirmeler olsun, web sitenizden ürün satmaya başlamanız için hızlı ve kolay bir yol sunar.

İlgilendiğiniz diğer özellikler arasında video akışı desteği, sosyal medya entegrasyonu, tartışma forumu yetenekleri ve klan veya oyun endüstrisindeki en son güncellemeleri paylaşmaya yarayan haberler ve blog şablonları yer alır.

Tüm ilgili şablonlar ve iyi bir oyun web sitesinin özelliklerine sahip olan HugePixie, oyuncular için sağlam bir WordPress temasıdır.

Demoyu İncele

4. Blackfyre – Create Your Own Gaming Community

Blackfyre, çevrimiçi bir oyun topluluğu oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Sitenizde çalışan bu tema sayesinde, üyelerinizin her biri, diğer kullanıcıların ekiplerini oluşturma ve yönetme yeteneği ile birlikte kendi profil sayfalarını da alır. Bu işlevsellik, ücretsiz ama güçlü BuddyPress WordPress eklentisi ve bbPress forumu eklentisi sayesinde kısmen eklenmiştir. Desteklenen diğer üçüncü taraf eklentileri arasında sitenize bir dükkan eklemek için WooCommerce, çok dilli site oluşturmak için WPML ve dahil edilen görsel Visual Composer sürükle ve bırak sayfası oluşturucu aracı yer alır.

Demoyu İncele

5. Games Zone

GamesZone modern bir arayüze sahip bir magazin stili responsive bir temadır.Tema, renk ve tipografi ve widget alanları dahil olmak üzere birçok özelleştirme seçeneği içerir. GamesZone ayrıca, Resimleri otomatik olarak yeniden boyutlandırma, özel bir deneyim için video ışık kutusu ve Javascript etkin sekmeler ile birlikte gelir.

Demoyu İncele

6. Youplay – Gaming WordPress Theme

youplay, web siteniz için en iyi oyun alanı olarak öne çıkacak atmosferik bir ortam yaratmak için harika bir temadır.

Youplay’in benzersiz çekiciliğinin bir parçası, tasarımı boyunca eğrilmiş öğeleri kullanmasıdır. Genelde bir web sitesinde bulduğunuz standart kare ve dikdörtgen kutu ve elemanlar yerine, bu tema ile bu elemanlar eğimli ve merkezsizdir. Bu çok farklı gelmeyebilir, ancak karamsar görsel efektlerin yanı sıra, web sitenize ayırt edici bir görünüm ve başka yerlerde sık sık görülmeyen bir his vermek için birleşir.

Orijinal bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak Youplay’in diğer özellikleri arasında içeriğinize ekstra bir derinlik ve hareketli slayt gösterisi oluşturucu aracı Slider Revolution için paralaks kaydırma yer alıyor. Bu iki özellik, web sitenize, ziyaretçilere gelişlerinde yeni ziyaretçilerin ilgisini çekecek dinamik bir sunum yapacak.

Bu temanın ve web sitenizin hemen hemen tüm yönlerini kişiselleştirmenize yardımcı olmak için, temaya dahil olan Premium Visual Composer eklentisini bulacaksınız. Bu, tema kontrol panelindeki ayrıntılı seçenekler ve ayarların yanı sıra. Bu ayarlar, yerleşimlerden ve renklerden yazı tiplerine, logolardan ve daha fazlasına kadar her şeyi yönetir.

Youplay WooCommerce e-ticaret eklentisi ve bbPress tartışma forumu uzantısı için tam destek içerir. Bu, sitenizdeki öğeleri satmak veya web sitenizin etrafında bir topluluk oluşturmak isterseniz, bu iki eklenti bir çok işinizi görecektir.

Demoyu İncele

7. CrystalSkull – Gaming Magazine WordPress Theme

CrystalSkull, WordPress ile neredeyse her tür oyun sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak tüm özelliklere sahiptir.

Bir oyun haber blogu, bir yorum sitesi oluşturmak veya oyuncular için çevrimiçi bir topluluk oluşturmak istiyorsanız, CrystalSkull teması, başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Tema bbpress forum eklentisi ile uyumludur. Ayrıca, çevrimiçi ürün satmak isterseniz,(oyunlar,oyun aksesuarları, oyun kılavuzları ve e-Kitaplar) gibi dijital indirmeler için, WooCommerce eklentisi ile rahatlıkla yapabilirsiniz.Bu eklenti ile ürünlerinizi kolayca listeleyebilir, envanteri yönetebilir ürünlerinizi satabilirsiniz.

Demoyu İncele

8. GoodLife – Responsive Magazine & Newspaper Theme

GoodLife, WordPress ile başarılı bir oyun sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu, çeşitli projeler için oluşturulmuş popüler çok amaçlı bir WordPress teması olmasına rağmen, demoları arasında oyun siteleri için ideal olan bir tane bulacaksınız. Tema aslında magazin siteleri için daha uygundur fakat demoları içinde oyun siteleri içinde kullanılabilir.

Demoyu İncele

9. News Gamer – A Newspaper Publishing Theme

News Gamer, oyun sitesi,oyun tanıtımı sitesi kurmak istiyorsanız tam size göre bir tema.NewsGamer’in önceden seçebileceğiniz çok sayıda düzen, tasarım ve şablon vardır. Ayrıca, projeniz için doğru web sitesini yaratan ayrıntılı ayarlar ve seçenekler ile sitenizi rahatlıkla istediğiniz kıvama getirebilirsiniz.
Demoyu İncele

10. Orizon – The Gaming Template WP version

Orizon – wordpress oyun siteleriniz için kullanabileeceğiniz bir başka oyun temasıdır.Oyun dışında haber ve eğlence içeriği üretmek içinde kullanabileceğiniz bir tema. bbPress eklentisi ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Arka plan değiştirme ve renk seçenekleri ile istediğiniz uyumu yakalamanızı kolaylaştır.Resim galerisi, kişiselleştirme paneli ve derecelendirme sistemi içeren duyarlı bir oyun şablonu.

Demoyu İncele

11. Engine – Drag and Drop News Magazine w/ Minisites

Engine teması gördüğüm en iyi temalardan bir tanesi.Tema oyun teması değil ama oyun siteleri içinde kullanılabilir. Muhteşem özelliklerle donatılmış.Siteyi istediğiniz şekle sokabilirsiniz.Bir çok temadan farklı özellikler eklenmiş.Konularınıza yapılan yorum,beğeni gibi durumlarda o konuya otomatik puan veren sistemi çok hoş ayrıca konusun sol tarafında konuyu daha rahat erişmek için menü seçeneğide güzel.

Bu temanın varsayılan ana sayfa düzeni, içeriği düzenli olarak yayınlayacak ya da ziyaretçilerine anında erişilebilmesini sağlamak için geniş bir makale kataloğuna sahip olan siteler için idealdir. En yeni makaleleri, en çok okunan haberleri, en yeni haber başlıkları, trend konuları, popüler kategoriler ve blogun en yeni içeriğini görüntüleyen çoklu yayınlar sayesinde, sitenizin ana sayfası, ziyaretçilerinize bir sonraki neyi okuyacaklarını içeren birçok seçenek sunacaktır.

Demoyu İncele

Bu temalar dışında aşağıdaki temaları da inceleyebilirsiniz.

12. SanFrancisco – MultiConcept Blog & Magazine WordPress Theme

13. Kappa – A Gaming WordPress Theme

14. Game Addict – Clan War Gaming Theme

15. Explicit

16. eGamer WordPress Them

17. GamingMag

18. Ithaca

19. Oblivion – The Ultimate Multi-Purpose Gaming Theme

20. GamingZone

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER