arama

Kullanım Şartları

Sevgili Ziyaretçi,

Densiz.Net adresli kişisel blogumdaki içerikler bizzat benim tarafımdan veya izin verilmiş kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirttiğimiz kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

 

İçerik 

Densiz.net’te yer alan içerikler bazı sponsorlu içerikler ve misafir yazarların oluşturduğu içerikle hariç Densiz.net admin tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak göstermeksizin gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.. (Bilgi paylaştıkça güzeldir.)

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yapma

Densiz.net’de  yayınlayan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

  • Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan densiz.net hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.
  • Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve densiz.net’in yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.

 

İletişim

Densiz.net’e erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Kullanım Şartları hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için  İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz yada admin@densiz.net adresinden detaylı bilgi isteyebilirsiniz.


Densiz.Net Yönetimi