arama

Pubg Sağa Sola Eğilme Nasıl Açılır

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin

Pubg Sağa Sola Eğilme Nasıl Açılır

PlayerUnknown’s Battlegrounds veya PUBG olarak bilinen battle royal (BR) türüne zirve yaptıran PUBG Mobile, Steam’de “eş zamanlı en çok oynanan oyun” olma başarısını göstermiş bir Tencent oyunu. Tencent firmasını bildiğiniz gibi oyun sektörünün nerdeyse lideri oldu. Riot Game tamamen satın aldı. Sürekli Fortnite ile kıyaslansa da aslında bu oyunda Tencent firmasına bağlı. Ayrıca Call of Duty yeni mobil oyununun tanıttı. Battle royal türünde olan bu oyun tabiki tencent’in ellerinden geçiyor. Yani artık yeni çıkacak bir çok oyunda Tencent firmasının eli olacak gibi duruyor.

Bu kısa açıklamadan sonra Pubg mobil de veya PC de emülatör aracılığıyla pubg mobil oynayan arkadaşlarımızın saklanırken sağa sola yaslanıp kafa çıkarmak istiyorlar fakat düğmeler gözükmüyor. Bu ayarların nasıl yapıldığını aşağıdaki görseli inceleyerek yapabilirsiniz ve videolu olarakta anlatım mevcut dilerseniz videoyu izleyip nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Yapmanız gereken Pubg oyununu açmak (emülatör ile oynayanlar aynı şekilde oyunu açıp) alt kısımda sağda Ayarlar tıklayın. Genel sekmesinde Dikiz & Ateş seçeneğini Etkinleştir diyerek sağa ve sola eğilme sorununu çözebilirsiniz.Bu kadar basit…