arama

Spotify’dan Müzik Nasıl İndirilir

Spotify'dan doğrudan muzik indirmenin bi yolu yoktur.Bunu yapmak için yardımcı programlara yada ses kayıt programlarına ihtiyaç vardır.Bunlardan bi kaç tanesini sizin için derledik.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin

Spotify Müziklerini İndirmenin Harika Yolları

1. Audacity

Audacity, Windows, Mac ve Linux dahil çeşitli platformlarda ses kaydı ve düzenlemesi için kullanabileceğiniz bir açık kaynak uygulamasıdır. Bunu bilgisayarınızdan veya harici her hangi bir kaynaktan dilediğiniz sesi kaydetmek için kullanabilirsiniz ancak kullanımı biraz karmaşıktır. Dahası, çok sayıda farklı ayarı mevcuttur ve ara yüzünü anlaması kolay değildir. Kayıt işlemine başlamadan önce atmanız gereken birçok farklı adım vardır bu nedenle özellikle teknolojiyle haşır neşir olmayan kullanıcılar için pratik değildir.

Spotify müzik indirme programı

Eğer Audacity kullanmak istemiyorsanız, bir tane daha ücretsiz Spotify şarkılarını indirme programı mevcuttur.

2. Apowersoft Ücretsiz Çevrimiçi Ses Kaydedici

Spotify müziklerini dilediğiniz formatta indirmek için kullanabileceğiniz online bir uygulamadır. Anlaması kolay olduğu ve başka yükleme gerektirmediği için kullanımı daha uygundur. Ayrıca ücretsiz olduğu için indirme işlemleriniz için başka para harcamanıza gerek yoktur.

  • Bu aracın sitesini açın ve “Kaydetmeye Başla” butonuna tıklayın.
  • “Ses Girdisi”ni tıklayarak, “Mikrofon”, “Sistem sesi” ya da “Sistem sesi ve mikrofon” seçeneklerinden seçiminizi yapın.
  • Spotify’da kaydetmek istediğiniz sesi çalın ve “Kaydit” butonuna tıklayın.
  • Bitince “Dur” butonuna tıklayın.

Spotify şarkılarını indirme

Artık çıktı klasörüne gidip Spotify şarkısını bularak, şarkıyı çevrim dışı da dinleyebilirsiniz.

En İyi Profesyonel Müzik İndirme Programı

Apowersoft Ses Kaydedici, Spotify MP3’lerini indirmek için kullanabileceğiniz başka bir uygulamadır. Bu program indirmeniz gerekir, Windows ve Mac’te kullanılabilir. Tam sürümü satın almadan önce ücretsiz sürümden faydalanabilirsiniz. Bilgisayardan dilediğiniz sesi kaydetme ve çeşitli ses formatlarına dönüştürmenin yanı sıra, YouTube gibi video paylaşım sitelerinden müzik indirmenize, şarkıları düzenlemenize, iTunes’a müzik eklemenize ve online radyo istasyonlarına erişim sağlamanıza olanak sağlar. Spotify müziklerini CD’ye yazmak için de kullanabilirsiniz.

Indir

Yukarıda sıralanan araçlarla kıyaslandığında, Apowersoft Ses Kaydedici, farklı avantajlarıyla öne çıkar. Mesela, kullanıcılar Spotify şarkılarını Mac OS X Mountain Lion’da bile MP3’e dönüştürebilirler. Artık mac için profesyonel yayın akışı ve ses kaydedici programı bulmak için bin bir türlü yol aramanıza gerek kalmaz. Bu aracın kullanımı da oldukça istikrarlıdır.

Spotify MP3 kaydit

Spotify şarkılarını indirme işleminden sonra, indirilen ve dönüştürülen şarkıları kişisel kullanımınız dışındaki amaçlar için kullanmayın. Asıl müzik telif hakkı sahiplerine saygı göstererek, müziği mağazalardan da alabilirsiniz.